Všetky práva vyhradené 2019 - 2024 verdeline vd s.r.o.
TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ
Trsovnica lupeňovitá - Maitake Grifola frondosa Trsovnica lupeňovitá je veľká drevokazná huba, ktorá rastie voľne v Severnej Amerike, Japonsku a Číne. Názov "Maitake" znamená v japončine tancujúca huba. V čínskej a japonskej medicíne sa teší obľube stáročia, pričom v modernej medicíne získala popularitu v posledných desaťročiach. Pripisujú sa jej najmä významné blahodarné účinky na imunitu, vitalitu a celkový stav organizmu. Ako aj ostatné huby vyznačuje sa obsahom polysacharidov, a to betaglukánov, ktoré v organizme pôsobia ako antioxidanty. Vyznačuje sa obsahom stopových prvkov horčíka, vápnika, kália, vitamínu B2 a D. Okrem toho nezanedbateľný obsah bielkovín a lipidov. Jej pravidelná konzumácia môže prispieť k udržaniu zdravia, ako aj prevencii rozličných chorôb. Podporuje imunitný systém a tým vytvára efektívnu ochranu pred ochoreniami vírusového a bakteriálneho pôvodu. Jej užívanie ocenia aj pacienti s cukrovkou, ochoreniami pečene, vysokým cholesterolom či vysokým krvným tlakom a rozličnými ochoreniami srdca a cievnej sústavy. Reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáha bojovať proti tzv. stukovatenej pečeni, reguluje inzulínovú rezistenciu. Veľmi sa osvedčila aj pri chudnutí a následnom udržiavaní telesnej hmotnosti, keďže podporuje spaľovanie tukových zásob organizmu. 100 gramov trsovnice má len 30 kalórií, a to aj napriek jej bohatej výživnej hodnote! Užívanie trsovnice lupeňovitej sa osvedčil najmä u onkologických pacientov. Najnovšie výsledky výskumov dokazujú, že trsovnica môže zabraňovať množeniu rakovinových buniek, a tak účinne predchádza a zamedzuje nárastu nádorov najmä na obličkách, prostate, prsiach a pľúcach. Tejto vlastnosti vďačí obsahu betaglukánov. Kedy užívať trsovnicu? pri cukrovke ako prevencia vzniku nádorových ochorení pri snahe schudnúť a udržiavaní telesnej hmostnosti prevencia vzniku cievnych ochorení podpora liečby zápalových ochorení na podporu imunitného systému na zmiernenie nežiaducich účinkov chemoterapie na úpravu cholesterolu v krvi na reguláciu krvného tlaku Vlastnosti trsovnice lupeňovitej v skratke: posilňuje obranyschopnosť organizmu a imunitu má antibakteriálne a antivírusové účinky účinne bojuje proti nádorom výborný pomocník pri zmierňovaní nepriaznivých účinkov chemoterapie a rádioterapie efektívny pomocník pri regulácii cukru a cholesterolu v krvi, ako aj krvného tlaku
V zmysle platnej legislatívy a Slovenskej republiky presne stanovené a vymedzené zdravotné tvrdenia, ktoré sa môžu na výrobkoch uvádzať. Všetky zdravotné tvrdenia, ktoré uvedené na našich stránkach sa vzťahujú výlučne na účinné látky obsiahnuté v hubách a nevzťahujú sa na náš konkrétny výrobok. Texty slúžia výhradne ako zdroj na získanie informácií pre našich návšetvníkov a kupujúcich. Všetky tvrdenia pochádzajú z odbornej literatúry, výskumných správ vedcov a vedeckých pracovníkov a zdroje informácií a literatúry sú uvedené v našom článku - TU Právne vyhlásenie: účinky našich výrobkov sa môžu líšiť u každého užívateľa. Naše produkty nie sú určené na prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia, alebo vážnej choroby.
ESHOP
V zmysle platnej legislatívy a Slovenskej republiky presne stanovené a vymedzené zdravotné tvrdenia, ktoré sa môžu na výrobkoch uvádzať. Všetky zdravotné tvrdenia, ktoré uvedené na našich stránkach sa vzťahujú výlučne na účinné látky obsiahnuté v hubách a nevzťahujú sa na náš konkrétny výrobok. Texty slúžia výhradne ako zdroj na získanie informácií pre našich návšetvníkov a kupujúcich. Všetky popisy a tvrdenia pochádzajú z odbornej literatúry, výskumných správ vedcov a vedeckých pracovníkov a zdroje informácií a literatúry uvedené v našom článku - TU Právne vyhlásenie: účinky našich výrobkov sa môžu líšiť u každého užívateľa. Naše produkty nie určené na prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia, alebo vážnej choroby.
Vyhlásenie:
verdeline supplements    Hasičská 13A, 943 01 Štúrovo   +421 905 659994   info@verdeline.sk