Všetky práva vyhradené 2019 - 2024 verdeline vd s.r.o.
LESKLOKÔROVKA LESKLÁ
Lesklokôrovka lesklá - Reishi Ganoderma lucidum Lesklokôrovka lesklá, známa aj ako REISHI, je huba pochádzajúca z vlhkých, teplých oblastí Ázie. Je to huba, ktorá žije na kôre listnatých stromov. Charakteristická je veľkým klobúkom, ktorý dorastá do veľkosti 15 cm a jeho lesklým povrchom. Aj keď sa na priamu konzumáciu kvôli vysokému obsahu triterpénov, ktoré jej dodávajú výraznú horkú chuť a svojou tvrdou štruktúrou nehodí, v tradičnej medicíne našla veľmi široké využitie a viac ako 4000 rokov ju považujú za elixír dlhého života. Vyniká spomedzi húb veľmi vysokým obsahom nutričných látok. Obsahuje nasledovné minerálne látky: zinok, fosfor, draslík, vápnik, horčík, mangán, železo a meď, vitamíny skupiny D a C ako aj aminokyseliny. Vyniká obsahom kyseliny pantoténovej, ktorá blahodarné účinky na funkciu mozgu, a tým pádom je výborným pomocníkom pri liečbe degeneratívnych ochorení ako je Alzheimerova choroba. Okrem týchto látok obsahuje aj triterpény, ktoré majú antivirotické účinky, blahodarne pôsobia na pečeň, znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Taktiež obsahuje alkaloidy, betaglukány, ktorým sa pripisujú silné protirakovinové účinky. Lesklokôrovka lesklá sa ako podporná liečba môže užívať pri nasledovných ochoreniach a ťažkostiach: pri vysokom krvnom tlaku, čistí a posilňuje stenu krvných ciev, znižuje riziko vytvorenia ochorení srdca a cievnej sústavy vďaka obsahu adenozínu reguluje hladinu hormónov ako aj pH krvi zlepšuje trávenie, podporuje funkciu čriev a ich vyprázdňovanie je výborným pomocníkom pri cukrovke, keďže upravuje hladinu cukru v krvi, podporuje tvorbu inzulínu pôsobí protizápalovo, pomáha organizmu pri boji s ochoreniami vírusového a bakteriálneho pôvodu je antioxidantom, posilňuje imunitný systém podporuje metabolické procesy je výbornou podpornou liečbou onkologických ochorení, v tradičnej východnej medicíne sa používa na liečbu mnohých ochorení tohto charakteru s vysokým percentom úspešnosti podporuje celkovú vitalitu, zlepšuje celkový stav organizmu, znižuje únavu, má energizujúci účinok
V zmysle platnej legislatívy a Slovenskej republiky presne stanovené a vymedzené zdravotné tvrdenia, ktoré sa môžu na výrobkoch uvádzať. Všetky zdravotné tvrdenia, ktoré uvedené na našich stránkach sa vzťahujú výlučne na účinné látky obsiahnuté v hubách a nevzťahujú sa na náš konkrétny výrobok. Texty slúžia výhradne ako zdroj na získanie informácií pre našich návšetvníkov a kupujúcich. Všetky tvrdenia pochádzajú z odbornej literatúry, výskumných správ vedcov a vedeckých pracovníkov a zdroje informácií a literatúry sú uvedené v našom článku - TU Právne vyhlásenie: účinky našich výrobkov sa môžu líšiť u každého užívateľa. Naše produkty nie sú určené na prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia, alebo vážnej choroby.
ESHOP
V zmysle platnej legislatívy a Slovenskej republiky presne stanovené a vymedzené zdravotné tvrdenia, ktoré sa môžu na výrobkoch uvádzať. Všetky zdravotné tvrdenia, ktoré uvedené na našich stránkach sa vzťahujú výlučne na účinné látky obsiahnuté v hubách a nevzťahujú sa na náš konkrétny výrobok. Texty slúžia výhradne ako zdroj na získanie informácií pre našich návšetvníkov a kupujúcich. Všetky popisy a tvrdenia pochádzajú z odbornej literatúry, výskumných správ vedcov a vedeckých pracovníkov a zdroje informácií a literatúry uvedené v našom článku - TU Právne vyhlásenie: účinky našich výrobkov sa môžu líšiť u každého užívateľa. Naše produkty nie určené na prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia, alebo vážnej choroby.
Vyhlásenie:
verdeline supplements    Hasičská 13A, 943 01 Štúrovo   +421 905 659994   info@verdeline.sk